O nas

 
Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, samodzielnie działającą od 2010 r. na terenie Polski południowej, centrala firmy ma swoją siedzibę w Krakowie.

Zakres naszej działalności obejmuje m.in.:

  • - sprzedaż i dystrybucję sprężonych gazów technicznych,
  • - fachowe doradztwo w zakresie w/w działalności,
  • - sprzedaż materiałów spawalniczych.

 

Wykonujemy również na indywidualne zamówienia mieszaniny gazów o nietypowym składzie oraz gazy jednorodne wysokiej jakości, których odbiorcami są jednostki naukowe, szkoły wyższe, różne laboratoria, itp.

Firma posiada zaplecze logistyczne, zapewniające zaopatrzenie klientów w gazy sprężone na terenie Polski południowej. Klienci zaopatrywani są m. in.: w azot, tlen, argon, dwutlenek węgla, a także wodór, acetylen, hel, propan-butan, powietrze, mieszanki spawalnicze i gazy specjalne. Świadczymy również usługi: transport gazów do klienta, legalizacja butli, napełnianie butli klienta.

Posiadamy butle do gazów sprężonych o różnych pojemnościach. Umożliwia to zaopatrywanie również klientów nie posiadających własnych butli na zasadach wypożyczania, dzierżawy lub odsprzedaży butli.

Realizujemy zamówienia z dostawą, w terminie i miejscu wskazanym przez klienta. Zapewniamy realizację dostaw specjalistycznym transportem według zamówień faksowo,telefonicznych, bądź e-mailem Zapraszamy do naszej siedziby od poniedziałku do piątku w godz. Od 7:00 do 16:00.

Ciągły rozwój, innowacje technologiczne, podnoszenie jakości i bezpieczeństwa oraz pełne zaangażowanie się w rozwiązywanie problemów naszych klientów sprawia, że postrzegani jesteśmy jako wiarygodny partner w interesach.

 

Dane Firmy

Pioniergas
NIP: 9452069590
REGON: 121341687

Adres Firmy

Powstańców 50
31-422 Kraków
woj. małopolskie
email: biuro@pioniergas.pl
tel.: 500 192 996, 600 272 546

Poniedziałek - Piątek 07:00 - 16:00

To Top